Krásny a kreatívny

… je proces výroby svadobného časopisu na mieru

V skratke bude vyzerat asi takto:

Tvoja predstava

Ako prvé vyplň prosím Objednávací formulár v položke OBJEDNÁVKA. Vďaka tomu
budeme mat o tvojej predstave jasnejší obraz.

Kto si
Povedz nám, kto si

Po zaslaní nezáväznej objednávky ti pošleme formuláre, ktoré budeme od teba / vás potrebovať vyplniť. Vďaka nim si už pred osobným rozhovorom vytvoríme návrh obsahu, ktorý prekonzultujeme počas spoločného stretnutia.

Zaplatenie zálohy

Pokiaľ sa nedohodneme inak, štandardne ide o zálohu v sume 100 EUR do 7 dní od osobného stretnutia.

Rozhovor
Redaktorský rozhovor

Srdcom časopisu je autorský obsah a osobné príbehy. Budeme sa vás pýtať, zapisovať a nahrávať. Nahrávky poslúžia ako podklad na prípravu časti obsahu. Rozhovory robíme v Bratislave a blízkom okolí. V prípade iného mesta sa na detailoch rozhovor dohodneme osobne. Na rozhovor si rezervujte 1 – 2,5 hodiny.

Výber formátu papiera

Aby sme vedeli pripraviť dokonalú časopiseckú maketu, dohodneme sa na tom, ako chcete, aby váš svadobný časopis vyzeral. Prejdeme si možné formáty, veľkosti a typy papiera.

Maketa časopisu
Maketa časopisu

Následne dostanete od nás návrh štruktúry obsahu časopisu. Keď sa na ňom spoločne zhodneme, začína sa skutočná autorská tvorba časopisu.

Náhlad časopisu

Do 4 – 6 týždňov od osobného stretnutia dostanete do e-mailovej schránky na náhľad a autorizáciu hrubú verziu vášho časopisu. Nasleduje prvé a druhé kolo úprav, po ktorom bude váš svadobný časopis pripravený na tlač. Každý článok, text, grafickú úpravu budete mať možnosť zautorizovať a v dvoch kolách upraviť.

Dokoncenie platby
Dokončenie platby

Zaplatíte zvyšnú časť sumy za svadobný časopis.

Časopis do tlače

Po tom, ako sme si odsúhlasili celý obsah časopisu, vybrali si formát a typ papiera a množstvo výtlačkov, tlačové podklady posielame do tlače. Podľa kapacít tlačiarní by ste ho najneskôr do 2 týždňov mali mať

Potešit hostí
Potešte ním hostí na svadbe

Najlepším momentom prekvapenia je z našich skúseností rozdat ho pred polnocou na svadobnej hostine. Vy však svojich hostí najlepšie poznáte. Rozhodnite sa sami, kedy im vzácny darček časopisu rozdáte.

Odložte si ho do rodinnej truhlice

Nechajte si pre seba, svoje deti a vnúcatá jeden či viac výtlačkov. Pokojne si na tento účel môžete zadovážiť skutočnú truhlicu pokladov, do ktorej si budete starostlivo uschovávať spolu so svadobným časopisom daľšie rodinné poklady.

Copyright © 2017 - 2023 by Julia. All Rights Reserved.